Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kochanie Wiem W Co Grasz

Kochanie Wiem W Co Grasz. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz. Nie kłam że weźmiesz gdzieś Daleko tak że nie znajdą nas. Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś.

Tylko ciebie chcę Zagrobelny.

Kochanie wiem w co grasz. DNie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak Dże nie znajdą nas. Wiem w co grasz - Loukas. Nie idź tak daleko nie kochanie w co grasz Utknąłem w tym miejscu Tak byłem uzięziony w tym miejscu Nie ma ucieczki o co chodzi w mojej głowie To naprawdę szalone głupota powoduje cały ten ból Ciężko radzić sobie ze sławą Wiem że dla ciebie było tak samo Wiem że moje wysiłki były trochę słabe.

Wiem w co grasz i powiem ci królewno nie będę twym sponsorem choć bawisz się dziś ze mną wiem w co grasz zabawę mam dziś w planie wbijamy na mój kwadrat ty wyjdziesz przed śniadaniem wiem w co grasz i. Serce wszystko wie Ono zdradziło cię RAZEM -- Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że Nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz.

Serce wszystko wie Ono zdradziło cię Refren razem. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że Nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas.

Serce wszystko wie Ono zdradziło cię RAZEM. Loukas Wiem w Co Grasz CandyNoize Official Radio Edit Remix1mp3 na koncie użytkownika wiesiu8511 folder Disco Polo 2018 Data dodania. Kochanie wiem w co grasz a Ta pokerowa twarz a Nic nie da bo ja już mówię pas G a.

DKochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz. Tylko ciebie chcę JA. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas Nelži že mě miluješ Nelži že mě odneseš někde daleko že Nenajdou nás.

Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas JA -- Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś. Serce wszystko wie a d e C Ono zdradziło cię G. Serce wszystko wie Ono zdradziło cię Refren razem.

Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś Daleko tak że nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa. Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz. Tylko ciebie chcę TY -- Kłamałaś.

Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas. Wiem Co Jest Grane - Mayk. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas.

Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas Flinta. Bm Kochanie wiem w co grasz Bm A Bm Ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Tylko ciebie chcę Zagrobelny.

Serce wszystko wie Ono zdradziło Cię Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Bm Kochanie wiem w co grasz Bm A Bm Ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas.

Kłamałeś że wyśniłeś mnie a d e a Kłamałeś. Kochanie wiem w co grasz. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas Refren razem.

Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas. Izabela wyszła z ogródka z wściekłością zatrzaskując za sobą furtkę.

Kłamałeś że wyśniłeś mnie. Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz.

Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz. Serce wszystko wie Ono zdradziło cię. Interlude Bm A Bm A Bm Chorus Bm Nie kłam że kochasz mnie Bm A Bm Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas.

Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas Refren razem. Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz. Nie kłam że kochasz mnie a Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że a G nie znajdą nas a Kochanie wiem.

Serce wszystko wie Ono zdradziło Cię Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas. Nie kłam że kochasz mnie Nie kłam że weźmiesz gdzieś daleko tak że nie znajdą nas. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas TY.

Tylko ciebie chcę a d e a Kłamałaś. Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da bo ja już mówię pas Flinta.

Nie kłam że kochasz mnie. Zlato vím o co ti jde Ta pokerová tvář Už nic neskryje protože je konec. Kochanie wiem w co grasz ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas.

Kłamałeś że wyśniłeś mnie Kłamałeś.

Zonka Komiks Internetowy

Nie Klam Ze Kochasz Mnie Komixxy Pl

Flinta Zagrobelny Nie Klam Ze Kochasz Mnie

Nie Klam Ze Kochasz Mnie Youtube

Nie Klam Kochanie Lyrics By Ewelina Flinta Lukasz Zagrobelny Mowilem Kocham Cie Az

Piosenka Komiks Internetowy

Wiem W Co Grasz Komiks Internetowy

Ewelina Flinta Lukasz Zagrobelny Nie Klam Ze Kochasz Mnie Tekst Piosenki Tlumaczenie I Teledysk

Slowa Piosenki Mama Do Syna A Komixxy Pl

Nie Klam Ze Kochasz Mnie Youtube

Pokerowa Twarz Komiks Internetowy

Lukasz Zagrobelny I Ewelina Flinta Nie Klam Ze Kochasz Mnie Tekst I Tlumaczenie Piosenki Na Tekstowo Pl

Nie Klam Kochanie Komixxy Pl

Ewelina Flinta Feat Lukasz Zagrobelny Nie Klam Ze Kochasz Mnie Lyrics Musixmatch

Ewelina Flinta Lukasz Zagrobelny Nie Klam Ze Kochasz Mnie Tekst Piosenki Tlumaczenie I Teledysk

Piosenka Komiks Internetowy

Wiem W Co Grasz Komiks Internetowy

Nie Klam Kochanie Komiks Internetowy

Nie Klam Ze Kochasz Mnie Komiks Internetowy

Loukas Wiem W Co Grasz Candynoize Official Radio Edit Remix Youtube

This page contains many images about kochanie wiem w co grasz. Nie idź tak daleko nie, kochanie, w co grasz Utknąłem w tym miejscu Tak, byłem uzięziony w tym miejscu Nie ma ucieczki, o co chodzi w mojej głowie To naprawdę szalone, głupota powoduje cały ten ból Ciężko radzić sobie ze sławą Wiem, że dla ciebie było tak samo Wiem, że moje wysiłki były trochę słabe. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da bo ja już mówię pas. Izabela wyszła z ogródka z wściekłością zatrzaskując za sobą furtkę.. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da bo ja, już mówię pas. Kłamałeś, że wyśniłeś mnie Kłamałeś : "Tylko Ciebie chcę". Kłamałaś : serce wszystko wie Ono zdradziło Cię Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz. Plik 14. Loukas Wiem w Co Grasz (CandyNoize Official Radio Edit Remix)(1).mp3 na koncie użytkownika wiesiu8511 • folder Disco Polo 2018 • Data dodania: 6 lip 2018. Bm Kochanie wiem w co grasz Bm A Bm Ta pokerowa twarz nic nie da, bo ja już mówię pas. [Interlude] Bm A Bm A Bm [Chorus] Bm Nie kłam, że kochasz mnie, Bm A Bm Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas. Bm Kochanie wiem w co grasz Bm A Bm Ta pokerowa twarz nic nie da, bo ja już mówię pas..

Videos of kochanie wiem w co grasz:

Duration: 3:48. Views: 520K views

Play Video


Duration: 3:37. Views: 2.7M views

Play Video


kazik---mars-napada-[official-video]
Kazik Mars Napada [official Video]

Duration: 5:52. Views: 4.4M views

Play Video


kochasz-mnie
Kochasz Mnie

Duration: 3:21. Views: 25K views

Play Video


Kochanie wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da, bo ja już mówię pas. Dodane przez: malutka: Ocena: 0: Kiedy prawda rani lepiej oczy zamknąć i śnic! Niech nic nas już nie rani a o sobie możemy tylko śnic. Dodane przez: NIUNIA85: Ocena: 5: Teraz nie jest ważne, co stanie się ze mną. O czym będę marzyć, wiem jedno na pewno.. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas Flinta: Kłamałeś, że wyśniłeś mnie Kłamałeś: tylko ciebie chcę Zagrobelny: Kłamałaś: serce wszystko wie Ono zdradziło cię Refren razem: Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da bo ja, już mówię pas. Kłamałeś, że wyśniłeś mnie Kłamałeś : "Tylko Ciebie chcę". Kłamałaś : serce wszystko wie Ono zdradziło Cię Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas. Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz. 🎧 http://soundline.biz/LoukasWiemwcograszRadioEdit🌏 http://www.plejada-event.pl👍 https://www.facebook.com/BASTA-370731718607/👍 https://www.facebook.com/p.... Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas Nelži, že mě miluješ Nelži, že mě odneseš někde daleko, že Nenajdou nás. Zlato, vím, o co ti jde Ta pokerová tvář Už nic neskryje, protože je konec.. SUBSKRYBUJ KANAŁ POLSKIE DISCO https://www.youtube.com/user/TheDiscopolo #PolskieDisco. Kochanie wiem w co grasz a Ta pokerowa twarz a Nic nie da, bo ja już mówię pas G a. Kłamałeś, że wyśniłeś mnie a d e a Kłamałeś: tylko ciebie chcę a d e a Kłamałaś: serce wszystko wie a d e C Ono zdradziło cię G. Nie kłam, że kochasz mnie a Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że a G nie znajdą nas a Kochanie wiem .... Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas Refren razem: Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas JA -- Kłamałeś, że wyśniłeś mnie Kłamałeś: tylko ciebie chcę TY -- Kłamałaś: serce wszystko wie Ono zdradziło cię RAZEM -- Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że Nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa .... Kochanie wiem w, co grasz Ta pokerowa twarz, Nic nie da, bo ja już mówię pas. Kłamałeś, że wyśniłeś mnie. Kłamałeś: Tylko ciebie chcę. Kłamałaś: Serce wszystko wie, Ono zdradziło cię. Nie kłam, że kochasz mnie. Nie kłam, że weźmiesz gdzieś Daleko tak, że nie znajdą nas. Kochanie wiem w, co grasz Ta pokerowa twarz,. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas . Flinta: Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że nie znajdą nas . Zagrobelny: Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas . Refren razem:. D:Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, D:że nie znajdą nas. D:Kochanie, wiem w co grasz, ta pokerowa twarz. Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas Refren razem: Nie kłam, że kochasz mnie Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, że Nie znajdą nas Kochanie wiem w co grasz Ta pokerowa twarz Nic nie da, bo ja już mówię pas. Lyrics powered by www.musixmatch.com..

Post a Comment for "Kochanie Wiem W Co Grasz"